Готель "Алексік", Трускавець

Розташування

Розташований в місцевій зоні курорту Трускавця, територія пансіонату прилягає до лісового масиву. Облаштована територія пансіонату, навколишнє середовище, близька віддаленість від центра міста (1 км) створюють для відпочиваючих ідеальний затишний та зручний відпочинок. Пансіонат знаходиться в лісопарковій зоні, бія санаторія Дніпро, недалеко від парку та бювету – 20 хвилин.

Розрахунковий час

Виїзд – до 12.00, Заїзд – з 14.00

Інфраструктура

Територія пансіонату облаштована тенісним кортом, автостоянкою машин, малими архітектурними формами (альтанками, гойдалкою для дітей, квітниками та декоративними різноманітними деревами, прогулянковими доріжками, декоративним ставком).

Пансіонат «Алексік» – це комфортабельні 34 номери на 62 ліжко-місця.

«Двомісний Стандарт»

Однокімнатний номер, два односпальні ліжка, приліжкові тумби, комод для зберігання постелі, стіл з двома кріслами, м'ягке одномісне крісло, холодильнико, телевізор з сателітарним телебаченням, телефон, електрочайник, набір посуди; прихожа з вішалкою для верхньої одежі та тумбою для взуття; туалетна кімната з душовою кабіною, умивальником з тумбочкою, унітазом.
Площа номера 20 м2. Основних місць – 2, додаткових – 0. Кількість номерів – 20.

«Одномісний Стандарт»

Однокімнатний номер, односпальне ліжко, приліжкові тумби, комод для зберігання постелі, стіл з двома кріслами, м'ягке одномісне крісло, холодильнико, телевізор з сателітарним телебаченням, телефон, електрочайник, набір посуди; прихожа з вішалкою для верхньої одежі та тумбою для взуття; туалетна кімната з душовою кабіною, умивальником з тумбочкою, унітазом.
Площа номера 20 м2. Основних місць –1, додаткових – 0. Кількість номерів – 6.

«Півлюкс»

Однокімнатний номер, обладнаний двохспальним ліжком з приліжковими тумбочками, трьох дверним шкафом для одягу, м'ягким диваном з журнальним столиком, шкафом для посуди, холодильником, телевізорм з сателітарним телебаченням, електрочайником, телефоном, набіром посуди; прихожою з вішалкою для верхньої одежі та тумбою для зберігання взуття; туалетною кімнатою з душовою кабіною, умивальником з тумбочкою і унітазом.
Площа номера 40 м2. Основних місць – 2, додаткових – 0. Кількість номерів – 2.

«Люкс»

Двокімнатний номер, включає в себе спальну кімнату з двохспальним ліжком з приліжковими тумбочками, комодом-дзеркалом та трьохдверним шкафом для одягу; зал з м'ягкою частиною з журнальним столиком, стінкою з набором посуди, телевізор, ауді-відеотехніка, холодильник, телефон, електрочайник; прихожою з вішалкою для верхньої одежі та тумбою для зберігання взуття; туалетною кімнатою з душовою кабіною, умивальником з тумбочкою і унітазом.
Площа номера 40 м2. Основних місць – 2, додаткових – 0. Кількість номерів – 5.

«Люкс С»

Двокімнатний номер, включає в себе спальну кімнату з двохспальним ліжком з приліжковими тумбочками, комодом-дзеркалом та трьохдверним шкафом для одягу; зал з м'ягкою частиною з журнальним столиком, стінкою з набором посуди, телевізор, ауді-відеотехніка, холодильник, телефон, електрочайник; прихожою з вішалкою для верхньої одежі та тумбою для зберігання взуття; туалетною кімнатою з душовою кабіною, умивальником з тумбочкою і унітазом.
Площа номера 55 м2. Основних місць – 2, додаткових – 0. Кількість номерів – 1.

Харчування відпочиваючих проводиться у харчоблоці пансіонату (1 поверх) на 2 зали.

Санаторно-курортне лікування відпочиваючі пансіонату проходять на базі лікувально-діагностичної бази санаторію ”Дніпро”, яка розміщена безпосередньо біля пансіонату (50 м). Лікувально-діагностична база санаторію „Дніпро”-одна з найбільш сучасних на курорті Трускавець.

У діагностиці і лікуванні використовуються курортні методики: внутрішній прийом мінеральних вод, бальнео- і озокеритотерапія, всі види фізіотерапії, кишкові і гінекологічні процедури, лікувальна фізкультура.

На базі санаторію відпочиваючі можуть отримати кваліфіковані консультації з терапії, гастроентерології, урології, сексопатології, педіатрії, гінекології, кардіології, ендокринології, неврології, дерматології, отоларингології, психотерапії, дієтології.

Широко використовуються клінічні і біохімічні дослідження, електрокардіографія на німецькому апараті „Біосет”, всі види ендоскопічних досліджень, рентгенологічна і ультразвукова діагностика.

Категорія номераКількість місцьЦіна, грн/добу
Двомісний Стандарт1310(1 особа)
Одномісний2400
Півлюкс2700
Люкс2850
Люкс - С21000
У вартість включено лише проживання. Харчування: Харчування з однієї особи – 225 грн.- шведський стілДодаткові послуги

  • Лікування
  • Автостоянка
  • Тенісний корт
  • Екскурсії
  • Тренажерний зал
  • Сауна з басейном

Залишити відгук

Підписатися на розсилку
Loading